January 25, 2021
Portali Shprehja

Vodhën tetë keca dhe tri dele, arrestohen katër persona në Klinë

Një rast vjedhje ka ndodhur ditë më parë në Klinë, ndërkaq policia ka arritur të arrestoj të dyshuarit.

Sipas raportit të policisë thuhet se janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovar (dy të mitur), pasi që tre prej tyre ditë më parë, kishin vjedhur tetë keca dhe tri dele, nga dy viktimat meshkuj kosovarë, ndërsa i dyshuari tjetër kishte blerë kecat dhe delet e vjedhura.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Paraburgim ndaj katër të dyshuarve në Kaçanik, kishin kryer 14 vjedhje të rënda

admin

Katër raste të dhunës në familje brenda 24 orëve të fundit

admin

Ishte prezantuar si zyrtar policor, arrestohet një person në Prishtinë

admin

Leave a Comment