Vodhi 120 euro në një barnatore në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Mitrovicë pasi që i njëjti kishte hapur me forcë derën e një barnatore dhe kishte vjedhur nga arka 120 euro.

I dyshuari mashkull kosovar më pas është ndaluar nga punëtorët e sigurimit, gjatë ndalimit i dyshuari ka sulmuar viktimën mashkull kosovar.

Njësiti policor gjatë kontrollit tek i dyshuari ka gjetur dhe konfiskuar 116.40 euro, një sprej OL, një kaçavidë dhe një maskë.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim te prokurorit dërgohet në mbajtje

Të ngjajshme

Policia jep detaje për aksidentin në Skënderaj, 5 të lënduar

shprehja

Femrat rrihen mes vete, njëra bëhet për spital

shprehja

Përleshje midis disa personave në Prishtinë – ka të lënduar

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë