January 21, 2021
Portali Shprehja

Volkswagen prezanton modelet praktike të Golf-it

Sido që të jetë, Volkswagen ka arritur të prezantojë një model të ri karavan, i cili është gjatë 4.63 metra. Vetura në fjalë vjen me motor 2.0 TSI, shkruajnë mediet e huaja, transmeton lajmi.net.

Makina në fjalë vjen me 200 kuaj-fuqi.

Shitjet e Golf Alltrack në Evropë fillojnë në fund të vitit, teksa çmimet në Gjermani fillojnë nga 23 mijë euro. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Shoferin e merr gjumi në Tesla, vetura e çoi vetë në shtëpi

admin

Çfarë po ndodh me WhatsApp dhe pse njerëzit po frikësohen për privatësinë

admin

Zbulohet sekreti i logos së Apple në iPhone, videoja bëhet hit

admin

Leave a Comment