December 4, 2021
Portali Shprehja

Vozitësja e shkel ekzaminerin disa momente pasi kaloi testin e vozitjes

Në kohën që ishte goditur, ekzamineri ishte duke testuar një tjetër kandidate.

Deklarata zyrtare nga policia thotë që burri vdiq nga lëndimet, dhe iu referua incidentit si një ngjarje tragjike. “Vetura e drejtuar nga një grua 68 vjeçare që sapo kaloi testin e vozitjes, e goditi ekzaminerin 35 vjeçar”, thuhet në deklaratë.

Tact Watches

Fatkeqësisht, burri vdiq nga lëndimet”. Gruaja nuk mundi të jepte deklaratë në polici pasi ishte në gjendje shoku.

Të Ngjajshme

Shtetet me internetin më të ngadalshëm, ja në cilin vend radhitet Kosova

admin

Gruaja me buzët më të mëdha në botë, rrezikon t’i “shpërthejnë”

admin

Traditat më interesante të Krishtlindjeve rreth botës

admin

Leave a Comment