January 16, 2022
Portali Shprehja

Voziti në anën e kundërt të shiritit, shkakton aksident në Veternik drejtuesi i veturës me targa të Shqipërisë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur pasditen e së premtes në hyrje të Prishtinës, në Veternik.

Deri të aksidenti ka ardhur pasi njëri nga shoferët kishte drejtuar veturën me targa të Shqipërisë në anën e kundërt të rrugës.

Tact Watches

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ahmeti tha se gjatë aksidentit janë shkaktuar vetëm dëme materiale dhe nuk ka persona të lënduar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Arrestohet një person në Skenderaj, pas mosmarrëveshjeve për prerjen e pyllit

admin

Tre të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Podujevë

admin

Aksident në Prishtinë – vetura futet brenda lokalit në lagjen Mati1

admin

Leave a Comment