January 27, 2021
Portali Shprehja

Vrapuesja e takon një ari në park, kështu e godet kafsha me kthetra atë

Kujdestarët e parkut në British Columbia tanimë po këshillojnë vizitorët “të jenë vigjilentë e të marrin masa” sa herë që e frekuentojnë hapësirën gjelbëruese, shkruajnë mediet e huaja, transmeton lajmi.net.

Sido që të jetë, pamjet e momentit të sulmit arritën të sigurohen nga një vrapues tjetër që ishte në distancë të konsiderueshme nga incidenti.

Siç e tregojnë pamjet, ariu i afrohet vrapueses, para se ta godasë me kthetra këmbën e saj.

Menjëherë pas sulmit, ariu largohet nga shtegu i vrapimit.

Autoritetet kanadeze kanë bërë të ditur se gruaja ka shpëtuar pa lëndime të rënda trupore, ndonëse nuk i është publikuar identiteti. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Ish-zëvendëspresidenti i SHBA është i pastrehë, dhe po qëndron në shtëpitë e politikanëve

admin

Sa mbrojtje iu ofron secila maskë? Këto maska janë më efektive në mbrojtje kundër Covid-19

admin

94% e të gjithë njerëzve e kanë këtë sëmundje mendore dhe nuk e dinë…

admin

Leave a Comment