September 27, 2021
Portali Shprehja

Vrasja e dy zyrtarëve të PDK-së në Pejë – cilat janë dyshimet e para, krejt çka dihet deri tani – Iliria News Agency

Vrasja e dy zyrtarëve të PDK-së në Pejë – cilat janë dyshimet e para, krejt çka dihet deri tani – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Vuçiq: Ekziston ideja për ta mbyllur Konçulin dhe për ti izoluar shqiptarët e Bujanocit dhe Preshevës

Tanket e avionët serbë drejt Kosovës, deputeti shqiptar akuzon Ramën

Situata në veriun e Kosovës, Sekretari i NATO-s bisedon me Kurtin dhe Vuçiqin

Leave a Comment