July 2, 2022
Portali Shprehja

Vrasja në veri të Mitrovicës, policia jep detaje

Një vrasje e rëndë ndodhi të premten në orët e mëngjesit (05:55) në veri të Mitrovicës, ku një person vrau babanë dhe vëllain, ndërsa i dyshuari është arrestuar.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se vrasja ndodhi si pasojë e një mosmarrëveshje në mes babait dhe dy djemve, ku janë përdorur dhe mjete të mprehta (thikë).

Tact Watches

​Policia nuk e di motivin e ngjarjes tragjike në veri të Mitrovicës
​Policia nuk e di motivin e ngjarjes tragjike në veri të Mitrovicës

“Raportohet se ka ndodhur një rrahje në mes dy vëllezërve dhe babait, ku janë përdorur edhe mjete të mprehta. Si pasojë, babai dhe njëri djalë kanë mbetur të vdekur, ndërsa djali tjetër është arrestuar. Me vendim të prokurorit, trupat e pa jetë të viktimave janë dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

 

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment