May 28, 2023
Portali Shprehja

Vrasje dhe vetëvrasje në Maqedoni

Një vrasje dhe një vetëvrasje ka ndodhur sot në mëngjes në Demir Kapi.

Lajmin e konfirmoi edhe kryetari i Komunës së Demir Kapisë, Lazar Petrov, por nuk dha detaje për rastin.

Nga Prokuroria e Kavadarit kanë dalë në vendngjarje dhe bëjnë këqyerjen e vendit të ngjarjes.

“Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga Prokuroria.

Të Ngjajshme

Ekspert Marketingu në Google Ads: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

Një grua në Sariyer, rrethi i Stambollit, ka shkuar për të votuar e shoqëruar nga keci i saj

Kreu i “OpenAI”: Nëse rregullat për inteligjencën artificiale në Evropë janë shumë të rrepta – do të largohemi

Leave a Comment