June 3, 2023
Portali Shprehja

Vrasje në tentativë në Suharekë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është arrestuar një person pasi dyshohet se i njëjti për motive të panjohura ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës mashkull kosovar.

Rasti ka ndodhur në Suharekë, të dielën në ora 19:33.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë, 6 copë fishekë dhe një gëzhojë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një person gjendet pa shenja jete në Istog, rasti po hetohet

admin

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Krushë të Madhe, lëndohen katër persona

admin

Kapen në flagrancë dy hajna në një market në Pejë

admin

Leave a Comment