January 27, 2021
Portali Shprehja

Vushtrri, tre persona e nxjerrin me forcë nga vetura një femër ia lidhin duart dhe ja vjedhin kuletën

Në fshatin Samadrexhë të Vushtrrisë ka ndodhur një rast grabitje.

Viktima femër ka raportuar në polici se tre persona të panjohur të maskuar me forcë e kanë nxjerr nga vetura dhe duke e lidhur të dy duart i kanë grabitur portofolin, ndërsa telefonin ia kanë thyer dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa rasti vazhdon të hetohet. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Zhduket një 15 vjeçare në Prizren, familjarët kërkojnë ndihmë për ta gjetur

admin

Arrest shtëpiak kundër të pandehurit S.R. që aksidentoi këmbësorin i cili vdiq nga plagët dy ditë më parë

admin

Policia në Pejë arreston katër persona, dyshohet se falsifikonin para

admin

Leave a Comment