February 25, 2021
Portali Shprehja

VV fshin nga faqja zyrtare shkrimet dhe komunikatat nga viti 2005 deri në vitin 2014 – Iliria News Agency

VV fshin nga faqja zyrtare shkrimet dhe komunikatat nga viti 2005 deri në vitin 2014 – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Hapen 78% e pakove nga diaspora, refuzohen mbi 16 mijë vota – Iliria News Agency

admin

Dje nënshkroi marrëveshje me Bashën, Bamir Topi jep dorëheqje nga FRD – Iliria News Agency

admin

BE nuk guxon të “rrëshqasë” te çështja e Kosovës – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment