September 26, 2020
Portali Shprehja

VW zbulon brendësinë e ID.4

Prodhuesi gjerman automjeteve thekson se ka hapësirë ​​të mjaftueshme brenda. Kjo është bërë e mundur nga makina elektrike kompakte. Pasagjerët do të kenë mjaft hapësirë të mjaftueshme brenda.

VW përmes një deklarate ka thënë se makina e tyre ka hapësirë brenda më shumë se Tesla Model Y, edhe pse ID.4 është rreth 19 centimetra më e shkurtër, transmeton Telegrafi.

Brenda makinës ka mjaft shumë ndriçim dhe ka më shumë opsione brenda saj sesa Tesla Model Y.

Nga 49,000 euro

ID.4 do të festojë zyrtarisht premierën e tij botërore më 23 shtator.

Dhe do të ofrohen disa modele të ID.4.

Çmimet e tyre do të jenë 37 mijë euro, 49 mijë euro dhe 59 mijë euro.

Të Ngjajshme

Kanadaja nënshkruan marrëveshje me “AstraZeneca”-n

admin

Apple Watch Serie 6: Pse Apple vendosi një sensor që të tregojë sa oksigjen keni në gjakun tuaj?

admin

Eksplodon SpaceX gjatë një testimi

admin

Leave a Comment