April 17, 2021
Portali Shprehja

Wooow, Antonela paska një motër super ‘bomb’

Antonela Berisha, është njëra ndër vajzat më të komentuara të emisionit “Përputhën”.

Kaçurrelsja arriti të marrë famë që nga hyrja e saj në emision.

Biondja bukuroshe njihet për bukurin dhe format e saj përfekt, por do prisni sat ë shihni motrën e saj. Motra e Antonelës quhet Mariela dhe ngjan shumë me të motrën.

Përfundimisht, Antonela e paska motrën më superseksi.


Të Ngjajshme

Arta Nitaj provokon me veshjen e ngushtë në setin e ri fotografik

admin

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Leave a Comment