May 11, 2021
Portali Shprehja

Xhaferi paralajmëron se seanca për pakon e V ekonomike do të mbahet sonte

Informacionet e fundit flasin se seanca për pakon e peste ekonomike është paralajmëruar te mbahet sonte. Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, u bëri të ditur deputetëve se pas orës 18:00 do të fillojë seanca numër 36, në të cilën do të paraqiten ligjet nga grupi i pestë i masave ekonomike. Pas këtij informacioni të kryetarit të Kuvendit, deputetët kërkuan nga grupi parlamentar i VMRO DPMNE-së një orë pushim.

.

Të Ngjajshme

Zaev pas takimit me Varhej: Nuk negociojmë për identitetin tonë!

admin

Gati amendamentet me të cilat do të ndryshohet teksti i Ligjit të Shtetësisë

admin

Diplomacia europiane: Hapni sa më shpejt negociatat me Tiranën dhe Shkupin

admin

Leave a Comment