October 4, 2023
Portali Shprehja

Xhaka hesht kritikët, shënon gol të bukur ndaj Andorrës

Granit Xhaka ka shënuar gol në ndeshjen që Zvicra po e zhvillon ndaj Andorrës.

Kapiteni i Helvetikëve shënoi në minutën e 84-t për rezultatin 2:0.

Xhaka gjithashtu festoi duke iu kundërpërgjigjur kritikëve pas ndeshjes ndaj Kosovës.

VIDEO

.

Të Ngjajshme

‘Emoji-t’ po vijnë në Gmail

Facebook dhe Instagram mund bëhen me pagesë

Deponia e Nakushtakut prap tymon, dikush e ndez zjarrin natën

admin

Leave a Comment