October 2, 2022
Portali Shprehja

Xhejms pas firmosjes: Jam rritur këtu, do fitojmë trofe

Riz Xhejms ka rinovuar me skuadrën e Çellsit deri më 30 qershor të vitit 2027. Mbrojtësi i djathtë më pas ka thënë edhe fjalët e para për nënshkrimin me “blutë” e Londrës.

“Jam në qiell të shtatë me kontratën time të re. U jam mirënjohës tifozëve, pronarëve të rinj dhe të gjithë të përfshirëve në klub. Mezi pres të shoh se çfarë do të sjellë e ardhmja. Jam i sigurt se do të kemi mundësinë të fitojmë shumë trofe. Jam rritur duke mbështetur këtë klub dhe kam qenë këtu që kur isha gjashtë vjeç. Rinovova sepse ky është klubi ku dua të jem. Kemi një të ardhme të ndritur përpara”, tha Xhejms mes të tjerash.

Me marrëveshjejen r re, Riz Xhejms do të përfitojë të paktën 250. 000 euro në javë. /abcnews.al

.

Të Ngjajshme

“Vendi është 1 km larg nga vendi ku ka ndodhur aksidenti i 22-vjeçarit nga Kumanova”

admin

Gjendet një trup i pajetë në ujrat e lumit Vardar, dyshohet të jetë i 22-vjeçarit nga Kumanova

admin

Bosnja mban zgjedhjet e përgjithshme

Leave a Comment