December 3, 2022
Portali Shprehja

Xhekpoti në lotarinë amerikane arriti në 1.6 miliardë dollarë

Xhekpoti i lotarisë amerikane për shortin e sotëm arriti në 1.6 miliardë dollarë, që është një shifër rekorde.

Ky është xhekpoti më i madh në historinë botërore. Çmimi i shortit nuk është dhënë për 39 shortet e fundit.

Shanset për të fituar xhekpotin janë një në 292.2 milionë. (INA)

Të Ngjajshme

Gjendja shëndetësore e Putinit përkeqësohet, presidenti rus rrëzohet nga shkallët

admin

Berisha: Nuk ka Samit pa protestë, do të ndjekim shembullin e Europës

admin

Ndalohet futja e flamujve të Kosovës dhe Shqipërisë në ndeshjen e Zvicrës

admin

Leave a Comment