January 16, 2021
Portali Shprehja

Xhensila befason me linjat trupore

Xhensila duket për mrekulli pas humbjes së disa kileve.

Xhensila Myrtezaj muajt e karantinës i ka shfrytëzuar për t’u transformuar tërësisht.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Këngëtarja ka arritur që përmes palestrës të arrijë linjat perfekte trupore, ndërsa ushtrimet nuk i ka ndaluar as tani.

Gjatë ditës së sotme, këngëtarja ka publikuar disa video në Instagram, të cilat i realizoi pikërisht në palestër.

E veshur me veshje të ngushtë sportive, këngëtarja dukej në formë shumë të mirë, ndërsa vë në plan të parë të pasmet.

Kujtojmë se Xhensila Myrtezaj është e martuar me Bes Kallakun dhe bashkë kanë një vajzë, Ajkën.


Të Ngjajshme

Angela Martini i ngrit temperaturat në mes të borës

admin

Këtë fustan të Luanës do ta donin të gjitha femrat

admin

Ermal Fejzullahu flet për herë të parë për Fifin

admin

Leave a Comment