July 27, 2021
Portali Shprehja

Xhensila Myrtezaj kurrë nuk e ka pasur gjoksin më të madh

Vetëm pak javë më parë sjelli këngën me titull “Prit pak”, në bashkëpunim me Lumi B. Si të gjjtha projektet e tjera të këngëtares, as ky në bashkëpunim me reperin prishtinas nuk kaloj pa vëmendje. Këngëtarja, që është nënë e një vajze është dukur bukur, atraktive dhe seksi në të gjitha skenat e videoklipit, shkruan […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment