November 28, 2020
Portali Shprehja

Xhensila zhgënjen me linjat trupore në bikine

Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë mjaftë e komentuar për linjat trupore, sidomos pas lindjes së vajzës e cila ka arritur ti rikthejë linjat perfekte duke u shndërruar në femër tejet joshëse.

Duke kaluar kohë të madhe në palestër, ajo gjithmonë mahnit me paraqitjet e saj të zjarrta, shkruan “Kosovarja”.

Në llogarinë e saj ajo miri komente të shumta, nga më të ndryshmet.

Por si çdo herë edhe kësaj radhe, trupi i saj duket ndryshe nga fotot që i publikon vet ajo.

Në rrjete sociale po qarkullon një imazh në të cilin ka pozuar e zhveshur në bikine ku në sy bien linjat trupore.

Ku i mbeten të pasmet dhe gjoksi i formësuar, apo këtu nuk kanë gisht ‘editimet’ e shumta, si mendoni ?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Gold AG lanson këngën “Babë e djalë”

admin

Nënë e bijë të veshura kuq e zi, urojnë festën e flamurit

admin

Sabri Fejzullahu me familje shkon në Shqipëri për ditën e pavarësisë

admin

Leave a Comment