August 2, 2021
Portali Shprehja

Xhensilë, a po e njeh veten në këtë foto

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, si gjithnjë edhe këtë herë ka tërhequr vëmendjen e rrjetit me paraqitjen glamuroze. Veshur me një fustan ngjyrë të gjelbërt dhe ari me flokët kaqurrele ajo duket shumë ndyshe ngaqë jemi mësuar ta shofim në imazhet saj në Instagram. Ulur në një kolltuk fustani i shkurtër i vë në pahë […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment