May 12, 2021
Portali Shprehja

Xhevahirja dhe Nexhati sjellin selfien më të mirë në tren

Nexhat Osmani vecc se është i njohur tek publiku. Ai ka filluar karrierën si këngëtar qysh në moshë të re, bashkëpunimet me motrën e tij janë ëlqyer përherë, ashtu si edhe këngët solistike, shkruan “Kosovarja”. Edhe Nexhati si shumë kolegë të tij periudhën e pandemisë e ka shfrytëzuar me familjen e tij. Ai është i […]

.

Të Ngjajshme

Edhe Behgjet Pacolli me familje nisen drejt Kosovës për Fitër Bajram

admin

Ekskluzive: Edhe motra e Almedës ia fali zemrën këtij turku të famshëm

admin

Ky është reagimi i Ana Kaurit pas daljes së Atdheut me Sarën nga ‘Përputhen’

admin

Leave a Comment