June 3, 2023
Portali Shprehja

Ylli çmendet pas Elvanës dhe harron që është në koncert!

Elvana Gjata prej ditësh është përtej oqeanit me një tur koncertesh, jo vetëm por edhe me të tjerë emra të njohur.

Në një nga koncertet, Elvana ka qenë me Ylli Limanin dhe një moment nga performanca është bërë viral. Në videon që është bërë virale Ylli i afrohet goxha shumë Elvanës teksa fansat kanë brohoritur e janë ekzaltuar nga kjo afërsi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

 

.

Të Ngjajshme

Zelensky: Ukraina është gati të nisë kundërsulmin

Paralajmërojnë ekspertët: Kriza energjetike në BE nuk ka pëfunduar

Pushimet verore, ku janë çmimet më të ulëta e ku më shtrenjtë

Leave a Comment