August 17, 2022
Portali Shprehja

Ylli i “American Pie”, Jennifer Coolindge: Kam fjetur me 200 burra falë rolit

Aktorja e njohur, Jennifer Coolidge tha se roli i saj i dha asaj më shumë se një çek.

Ndërsa ajo është e njohur edhe për rolin e saj në “Legally Blonde” dhe së fundmi në “White Lotus”, 60-vjeçarja tha se roli në “American Pie” i solli asaj më shumë kënaqësi sesa thjesht famë.

Në një intervistë për “Variety” ka zbuluar se ka fjetur me 200 persona për shkak të rolit të saj në filmin e vitit 1999.

“Kam pasur shumë kërkesa duke qenë një MILF dhe mora shumë veprime seksuale nga ‘American Pie’. Kishte shumë përfitime për të bërë atë film. Dua të them, ishin rreth 200 njerëz me të cilët nuk do të kisha fjetur kurrë më parë”, tha aktorja.

Foto: Universal

Coolidge, luajti nënën e Stifler (Seann William Scott) në filmin e vitit 1999 dhe vazhdimet e tij, të cilat përfshinin American Pie 2 (2001), American Wedding (2003) dhe American Reunion (2012).

Edhe pse, Coolidge vuri në dukje se ajo gjithashtu ka marrë shumë vëmendje për rolin e saj në “The White Lotus” – performanca e saj në serialin 2021 i dha asaj nominimin e saj të parë në “Emmy”.

.

Të Ngjajshme

Hendboll, 700.000 denarë për përfaqësesen e kadetëve

Anderson merr 300 mesazhe kërcënuese

FIFA pezullon Indinë nga garat e futbollit

Leave a Comment