May 28, 2022
Portali Shprehja

Ylli i filmit Luke Evans gjen dashurinë e vërtetë, zbulohet se ka nisur lidhjen me dizajnerin spanjoll Fran Tomas

Luke Evans ka gjetur më në fund dashurinë e vërtetë.

Tact Watches

Ylli i filmit është njohur me Fran Tomas, një dizajner grafik, me të cilin u takua gjatë kohës sa ndodhej në Australi.

Çifti kanë një lidhje të qetë prej një viti dhe së fundmi kanë qenë në pushime dimërore për ski me miqtë e shoubizit, Phillip Schofield dhe Kelly Hoppen në Francë.

“Ata janë të një mendjeje, me të vërtetë e kapin sensin e humorit të njëri-tjetrit dhe e komplimentojnë mirë njëri-tjetrin”, tregoi burimi.

Luke i lindur në Uells u nda nga ish-i dashuri Rafael Olarra dy vjet më parë.

.

Të Ngjajshme

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Leave a Comment