June 18, 2021
Portali Shprehja

Ylli latin ia shpreh publikisht dashurinë Luanës

Luana po merr vëmendje nga yjet ndërkombëtare. Moderatorja shqiptare Luana Vjollca është emër që ka bashkëpunuar me disa artistë me famë ndërkombëtare/ Artistja bëri duet me Jay Santos dhe Faydee si dhe u paraqit në ballinat e revistave të huaja, duke arritur që të ketë vëmendjen e emrave të njohur. Ylli latin Lele Pons së […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment