December 4, 2021
Portali Shprehja

Ylli zgjedh Premier League, ndryshojnë planet e Juventus dhe Roma

Sipas Bild, pavarësisht zërave të shumtë për Roma-n dhe Juventus-in në lidhje me të ardhmen e Denis Zakaria, lojtari mund të mos transferohet në Itali sezonin e ardhshëm.

Mesfushori zviceran, kontrata e të cilit me Monchengaldbach është drejt skadencës, ka dëshirë të transferohet në Premier League.

Tact Watches

Në javët e ardhshme pritet të marrë disa oferta nga klube të kampionatit anglez.

Një vendim ky që ndryshon planet e Roma-s dhe Juventus-it  në merkato.

.

Të Ngjajshme

“SOS” RAMOS | PSG tani nis të shqetësohet realisht, ndalesa e radhës?

admin

Hetimet mbi Juventusin, Chiellini provokon: Sa herë flitet për ngjyrat bardhezi…

admin

LAJMI I FUNDIT | Lideri i Milanit mbyll sezonin! Goditje e rëndë për kuqezinjtë

admin

Leave a Comment