May 26, 2022
Portali Shprehja

Yllka Kuqi me të shoqin e kanë të pamundur të puthen

Yllka Kuqi sapo i ka dhënë dritën e gjelbër projektit të ri muzikor, që këtë herë është një bashkëpunim mes saj dhe këngëtarit Durim Malaj.

Dyshja, kanë prezantuar të vizualizuar këngën me titull “Nona”, këngë kjo e rrymës turbo-folk.

Tact Watches

Edhe në videoklipin e “Nona”, këngëtarja gjakovare shkëlqen e tëra dhe është e qartë se vitet nuk po ja lënë shenjë, shkruan “Kosovarja”.

Sa i përket martesës, çdo gjë duket të jetë në rregull, pos që puthjet me bashkëshortin duket se i shkëmbejnë nga largësia.


Të Ngjajshme

Këngëtarja Linda sjell hitin “Allahile”

Reja e Shyhretes zbulon barkun dhe pozon si modele

Bora Zemani shkëlqen edhe kur është nën ujë

Leave a Comment