December 4, 2021
Portali Shprehja

Yuri Kim: Nëse Berisha merr drejtimin e partisë, SHBA-ja ndërpret marrëdhëniet me PD-në

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim është shprehur se Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të ndërpresin marrëdhëniet me Partinë Demokratike, nëse kryesimin e saj e merr ish-kryeministri Sali Berisha, i cili është shpallur person non grata nga Sekretari i Shtetit për korrupsion madhor.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment