November 29, 2021
Portali Shprehja

Zaev: Besa është pjesë e Qeverisë

Edhe kryeministri Zoran Zaev ka vlerësuar se Lëvizja Besa ende është pjesë e Qeverisë.

Këtë ai e bazon në atë se ende nuk janë konstatuar dorëheqjet e ministrit dhe dy zëvendësministrave të kësaj partie.

Tact Watches

“Normale se Besa është pjesë e Qeverisë. Kuvendi nuk e ka konstatuar dorëheqjen e ministri Arjanit Hoxha, aq më pak të funksionarëve të tjerë të Besës. Për këtë është është e logjikshme të thuhet se është pjesë e Qeverisë”, tha Zaev, transmeton TV21.

Se Besa është pjesë e Qeverisë, ka deklaruar edhe deputeti i përjashtuar nga Besa, Kastriot Rexhepi mbrëmë në ClickPlus në TV21.

Të Ngjajshme

Në Spitalin “Pirogov” ka mbetur vetëm një person nga të lënduarit në aksidentin në Bullgari

admin

Keqpërdori pozitën zyrtare, arrestohet 40-vjeçarja nga Struga

admin

(VIDEO) Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, pjesa e Maqedonisë së Veriut as që ka nisur

admin

Leave a Comment