July 27, 2021
Portali Shprehja

Zaev dhe Bërnabiq paralajmërojnë vendosje të roamingut falas edhe me vendet e BE-së – Iliria News Agency

Zaev dhe Bërnabiq paralajmërojnë vendosje të roamingut falas edhe me vendet e BE-së – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

NJË PERSONI NË AEROPORTIN E PRISHTINËS I GJENDET NJË ELEKTROSHOK – Iliria News Agency

admin

Bllokohet faqja në internet e udhëheqësit të opozitës ruse Aleksei Navalni – Iliria News Agency

admin

Greqia parashikon valën e katërt të COVID-19, brenda korrikut fillon vaksinimin për fëmijët – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment