9.8 C
Skopje
April 16, 2019
Informacione Vendi

Zaev pyetet se çfarë ndodhi në Lagjen e Trimave në Kumanovë, ja përgjigja e tij? (VIDEO)

Tact

Kryeministri dhe lideri i LSDM, Zoran Zaev në debatin në Klik Plus është pyetur se çfarë ka ndodhur më 9 maj të 2015 në Lagjen e Trimave në Kumanovë, përcjellë INA.

Por pas kësaj pyetje, Zaev ka thënë që më mirë për këtë çështje të pyetet Prokuroria, ndërsa ai më parë ka shprehur qëndrimin e tij se ishte një skenarë për të parandaluar publikimin e materialeve të përgjimeve.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Sot shënohet 20 vjetori i rënies së Shkëlzen Haradinajt

shprehja

Liburn Aliu thotë se karriera politike e Dardan Molliqajt po merr fund

shprehja

Muhamet Zeqiri: Çairi ka vendosur, Stevo Pendarovski president i Maqedonisë!

shprehja