January 16, 2021
Portali Shprehja

Zaevi, Bytyqi dhe Hoxha në takim me vreshtarët nga Kavadari

Kryeministri Zoran Zaev sot do të realizojë takim me përfaqësues të vreshtarëve në Kavadar.

Në takim do të marrin pjesë edhe zëvendëskryeministri për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arijanit Hoxha. Gjatë takimit kryeministri baskë me ministrat në fjalë pritet të njoftohet nga afër me problemet me të cilat përballen për momentin vreshtarët.

Të Ngjajshme

Besimtarët katolikë sonte festojnë Buzmin

admin

Maas: Gjermania kërkon zgjidhje për mosmarrëveshjen midis Shkupit dhe Sofjes

admin

Vazhdojnë kontrollet e shtuara në trafik, sanksionohen 226 vozitës në Komunën Qendër

admin

Leave a Comment