March 25, 2023
Portali Shprehja

Zaneti: Benfika e fortë, Interi luan për të shkuar në gjysmëfinale

Pas hedhjes së shortit, mediat e kanë cilësuar si të favorshëm për Interin, duke shmangur ekipet e mëdha dhe përballë gjenë përsëri një klub portugez, atë të Benfikës. Havier Zaneti, zëvendëspresidenti i Interit, ka folur në lidhje me këtë përballje.

“Është një short i rëndësishëm, Benfika ka treguar se është në lartësinë e detyrës, është një ekip i fortë. Por çdo kundërshtar me të cilin përballesh në këtë pikë është i vështirë. Duke pasur parasysh shortin, italianët kanë të gjitha shanset. Le të shpresojmë se do t’ia dalim. Shpresojm të bëjmë sa më mirë në këto dy ndeshje dhe të shkojmë në fazën tjetër”, është shprehur legjenda e Interit.

.

Të Ngjajshme

Krasniqi dhe Gjakova, në finale të turneut në Tbilisi të Gjeorgjisë

Si t’i ktheni në gjendjen e mëparshme rrobat që zvogëlohen gjatë larjes

Të punësuarit në Ministrinë e Kulturës në protestë, kërkojnë rritje të pagave

Leave a Comment