June 5, 2023
Portali Shprehja

Zaniolo injorohet nga shokët e skuadrës, imazhet bëhen virale

Vazhdon aventura e Nicolo Zaniolo-s me fanellën e Galatasaray.

Pas shpërthimit ndaj Istanbulsporin që i ka vlejtur dy dy ndeshje skualifikim, ish-sulmuesi i Romës ka rifilluar stërvitjet nën urdhrat e trajnerit Buruk në kuadër të dy ndeshjeve të fundit të Galatasaray në kampionat.

Nervozimit të lojtarit i shtohet edhe mosinteresimi total i shokëve të skuadrës ndaj tij: ja pse.

Në fakt, një video në faqen ‘No context Gala’ në Twitter është bërë virale në Turqi, ku shfaqen disa lojtarë të Galatasaray duke bërë shaka me njëri-tjetrin para një seance stërvitore.

Protagonist është mesfushori turk Baris Yilmaz, i cili u jep puthje dhe përqafime shokëve të skuadrës, mes të cilëve edhe ish-yjet e Serisë A  Mertens, Oliveira dhe Torreira.

Pas tyre qëndron edhe Nicolo Zaniolo, i cili mundohet të tërheqë vëmendjen e shokëve të skuadrës pa ia dalë. 23-vjeçari nuk mori pjesë në përqafimin përfundimtar mes shokëve të skuadrës, duke i parë i veçuar.

.

Të Ngjajshme

IBRA I JEP LAMTUMIRËN FUTBOLLIT! Tonali në lot, San Siro emocionohet. “Nuk mund të marr frymë…” (VIDEO)

admin

Alderweireld në minutën e 94-të me eurogol, Antwerp i Van Bommel është kampion i Belgjikës pas 66 vitesh (VIDEO)

admin

Legjenda e United vulos finalen e Champions: “Do të më djegë po City ngre Tripletën sivjet, Interi ekip me 12 humbje në kampionat”

admin

Leave a Comment