October 2, 2022
Portali Shprehja

Zbulohen 157 imigrantë në Bogdanci

Një grup imigrantësh është zbuluar në afërsi të Bogdancit, njoftojnë nga MPB.

“Mbrëmë në ora 23:20 në afërsi të vendit të quajtur “Stara Plinara” në kryqëzimin e Bogdancit, zyrtarët policorë të Stacionit Policor për Kalim Kufitar dhe Vëzhgim Kufitar “Bogorodica” kanë zbuluar një grup prej 157 emigrantësh nga Siria.

Imigrantët janë transferuar në qendrën transitore “Vinojug” në Gjevgjeli për përpunim të mëtutjeshëm”, njoftojnë nga MPB.

.

Të Ngjajshme

Uragani shkatërrues gjunjëzoi pjesë të SHBA-së

“Vendi është 1 km larg nga vendi ku ka ndodhur aksidenti i 22-vjeçarit nga Kumanova”

admin

Gjendet një trup i pajetë në ujrat e lumit Vardar, dyshohet të jetë i 22-vjeçarit nga Kumanova

admin

Leave a Comment