October 21, 2021
Portali Shprehja

Zbulohen dy emra të tjerë nga “Big Brother VIP”

“Big Brother VIP” po afron dhe dita ditës po zbulohen edhe personazhet që do i shohim në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Iconstyle” ka zbuluar dy emra të rinj që do të jenë pjesë e reality show-t. Bëhet fjalë për doktorin/modelin Valer Kolnikaj si dhe për kantautorin Robert Aliaj.

Së fundmi janë konfirmuar si pjesë e “Big Brother” edhe Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Albërie Hadërgjonaj.

Ndërkohë përflitet dhe për Ema Andrean, Arjola Demirin, Andi Artanin, Romeo Veshajn, Arjola Demirin dhe Anxhela Peristerin.


Të Ngjajshme

Kylie Jenner po bëhet nënë për herë dyte, kjo është gjinia

Adrinanën dashuria e re po e rinon edhe më shumë

Enca poston video nga Dubai, uron të gjithë për urimet

Leave a Comment