0.7 C
Skopje
December 6, 2019
BLUE

Zbulohet emri i partnerit të Genta Ismajlit

Genta Ismajli është në një lidhje të re dashurie.

Pak ditë më parë Prive.al zbuloi lajmin se Genta Ismajli është në lidhje.

Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua – identiteti i mashkullit që ia mori zemrën Gentës.

Prive.al e zbulon se kush është ai. Mashkulli i zemrës quhet Husen dhe është turk. Ai jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Prive.al e zbulon se kush është ai. Mashkulli i zemrës quhet Husen dhe është turk. Ai jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Artikuj të ngajshëm

Shikone Leonorën çfarë atmosfere krijon në sallonin ku rregullohet

shprehja

Melinda zhvishet në akull, sa seksi duket (FOTO)

shprehja

Kim Kardashian publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze e dekoruar për festat e fundvitit

shprehja