October 1, 2023
Portali Shprehja

Zbulohet emri i pazakontë i djalit të dytë të Rihannas

Emri i pazakontë i fëmijës së dytë të Rihannas me ASAP Rocky është zbuluar një muaj pasi këngëtarja lindi.

35 vjeçarja dhe reperi, 34 vjeçar, e kanë quajtur djalin e tyre, Riot Rose Mayers, raporton The Blast.

Emri mund të jetë një shenjë delikate për këngën e ASAP, “Riot”, e cila u publikua në korrik.

Ai favorizon shkronjën “R”, pasi çifti e pagëzuan djalin e tyre të parë, të lindur në maj 2022, RZA Athelston Mayers.

.

Të Ngjajshme

Vuçiq flet sërish për sulmin terrorist në Banjskë, thotë se do të dalë “me dëshmi” të reja

Dua Lipa në filmin kinematografik, sëbashku me John Cena

Kasami: Nuk do të votojmë për ndryshimet Kushtetuese, kërkojmë të hiqet 20%

admin

Leave a Comment