11 C
Skopje
February 5, 2019
Offside

Zbulohet “fiksimi” i për James Rodriguez…

James Rodriguez ka përfituar nga pushimi për ndeshjet e kombëtareve duke i lejuar vetes një udhëtim në Tel Aviv, në Izrael. Futbollisti i Bayern Munich ishte edhe në shoqërinë e motrës Juana Valentina. Por sipas rrjeteve sociale ky nuk ishte vetëm një udhëtim me familjes sepse Rodriguez është parë në shoqërinë e një bukurosheje modele nga Venezuela.

Bëhet fjalë për Shannon de Lima, ish-bashkëshortja e këngëtarit Marc Anthony dhe ish-e fejuara e boksierit Canelo Alavarez.

Rodriguez dhe De Lima kanë darkuar në një restorant të Tel Aviv. Ata janë njohur gjatë turneut në Amerikë të futbollistit.

Që kur James është divorcuar nga Daniela Ospina ka qenë protagonist i disa “aventurave”. Ja disa nga fotot e venezuelianes Shannon de Lima.

IMG-2562

IMG-2563

IMG-2564

IMG-2565

IMG-2566

Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Bakajoko i dashuruar pas Milanit: Ky klub i përket një planeti tjetër!

shprehja

Daliç: Perishiç lojtar fantastik, ja pse po vuan tek Interi!

shprehja

“Çek i bardhë” nga Anglia, De Laurentis nuk heq dorë nga Insinje

shprehja