3.7 C
Skopje
December 9, 2019
BLUE

Zbulohet kush është i dashuri i Genta Ismailit: Huseni milioner

Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku këngëtarja Genta Ismajli shfaqej teksa puthej në një mashkull.

Në atë moment, ajo ndodhej në Turqi dhe po punonte për një bashkëpunim me një artist turk.

Krahas këtij dueti vëmendja shkoi tek partneri i saj, për të cilin është mësuar se quhet Husen dhe është biznesmen dhe është kogja i pasur.

Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Artikuj të ngajshëm

Publikohen këngët pjesëmarrëse në Festivalin e RTSH-së, këtu mund t’i dëgjoni të gjitha

shprehja

Robert Berisha fotografohet duke u puthur me ‘të dashurën misterioze’ në Prishtinë

shprehja

Melinda, shumë seksi – si kurrë më parë

shprehja