January 28, 2022
Portali Shprehja

Zbulohet porteti i vajzës së Meghan Markle me Princin Harry

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë publikuar kartolinën e tyre të Krishtlindjes 2021, duke i ofruar botës pamjen e parë zyrtare të vajzës së tyre gjashtëmuajshe, Lilibet “Lili” Diana, e lindur në qershor të këtij viti.

Djali i tyre 2-vjeçar, Archie Harrison, është gjithashtu përballë dhe në qendër, me flokë të kuq, ashtu si i babait të tij.

Tact Watches

“Këtë vit, 2021, ne mirëpritëm vajzën tonë, Lilibet, në botë”, thuhet në mbishkrimin në kartolinë. “Archie na bëri një “mama” dhe një “babë”, dhe Lili na bëri një familje.”

“Ndërsa presim me padurim vitin 2022, ne kemi bërë donacione në emrin tuaj për disa organizata që nderojnë dhe mbrojnë familjet – nga ato që zhvendosen nga Afganistani, te familjet amerikane që kanë nevojë për leje prindërore me pagesë”.


Të Ngjajshme

Nuk përfundoi, Ana dhe Arjoni së shpejti në gjykatë

Festën nuk e ndal as i ftohti për të nxjerrë gjoksin jashtë

Dikush tjetër ka hyrë në mes, ndahet çifti i aktorëve të njohur

Leave a Comment