November 29, 2020
Portali Shprehja

Zbulohet ‘sekreti’ se si po qëndron në top formë Nora Istrefi

Është zbuluar ‘sekreti’ i formave të përkryera trupore të Nora Istrefit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, i ka mahnitur ndjekësit e saj me imazhet e fundit të publikuara në rrjete sociale.

E më pas është zbuluar ‘sekreti’ i këtyre rezultateve dhe këtë e bëri tranjerja personale e saj.

Ajo ka publikuar pamje ku Nora shihet duke ushtruar në palestër me shumë përkushtim.

Ndryshe Nora është nga emrat e komentuar edhe lidhur me sukseset në muzikë dhe jetën private, mirëpo së fundmi fotot ku shfaqet tejet joshëse po marrin më së shumti vëmendjen.

Dhe më në fund u zbulua ‘sekreti’ i saj.


Të Ngjajshme

Tayna duke ekspozuar gjoksin, thotë së ngjason me këtë këngëtare

admin

Nikolla: Sot për herë të parë shqiptarët festuan me flamur kombëtar

admin

Vajzat binjake të Vjosa Osmanit me paraqitje të veçantë për Ditën e Flamurit!

admin

Leave a Comment