May 17, 2021
Portali Shprehja

Zbulohet shifra e çmendur e veshjes së Cristiano Ronaldo-s

Cristiano Ronaldo, një ndër futbollistët më të suksesshëm në historinë e futbollit, ishte i pranishëm së fundmi në një konferencë ndërkombëtare në Dubai. Ajo që ra në sy të të gjithëve ishte unaza prej diamanti dhe ora Rolex. Unaza e diamantit, ngjyrë e verdhë, është unazë që ka një vlerë prej 200 mijë paund, sipas […]

.

Të Ngjajshme

Me këtë efekt Mimoza duket krejt person tjetër

admin

Kështu dukej Tuna në kohën e shtatzënisë

admin

Linda ndan imazhin me linjat perfekte që ka

admin

Leave a Comment