June 26, 2022
Portali Shprehja

Zbulohet shoferi “rebel”, që përplasi “Bugatin” 1,7 milionë paund të Ronaldos

Në Majorka është raportuar se në një aksident makina sportive është përfshirë edhe Kristiano Ronaldos, me makinën e tij “Bugatti Veyron” me vlerë 1,7 milionë paund.

Tact Watches

Lajm i mirë është se nuk ka asnjë të dëmtuar, por vetëm dëme materiale. Policia e cila vajti në vendngjarje tha se shofer nuk ishte sulmuesi portugez. Sot bëhet me dije se shoferi i cili po i jepte në momentin e aksidentit ishte njëri prej truprojave të tij.

Ai humbi kontrollin e mjetit dhe rrëshqiti duke u përplasur në një mur të një prone në San Coma, Palma de Majorka, aty ku aktualish Ronaldo po shijon pushimet me familjen e tij.

Pjesa e përparme e Bugatit ishte e shkatërruar, por policia bëri me dije se nuk kishte asnjë të lënduar./abcnews.al

.

Të Ngjajshme

Nesër bllokadë në hyrje të Shkupit në Autokomandë nga ora 7 deri në 10

Ekspertët komentojnë veton bullgare

admin

Forcat ruse bombardojnë kryeqytetin ukrainas

Leave a Comment