4.3 C
Skopje
December 10, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Zeka: Ndryshimi s’mund të ndodhë nëse VV nuk udhëheqë ministrinë e Brendshme dhe të Drejtësisë

“Të gjithë kemi qenë partizanë të ndryshimit”, ka thënë Zeka.

“Ndryshimi nuk mund të ndodhë nëse VV nuk udhëheqë Minsitrinë e Punëve të Brendshme dhe Ministrinë e Drejtësisë”

“Nga aty fillon çkapja e shtetit dhe ndryshimi”, ka thënë Zeka.

Ai ka shtuar se legjitimitetin për të biseduar për koalicion me VV-në e ka Vjosa Osmani e jo Mustafa.

Artikuj të ngajshëm

Rugova: Nuk lëshojmë pe për postin e presidentit

shprehja

Adili tregon vitin kur do të zyrtarizohet gjuha shqipe në Maqedoni

shprehja

Ahmeti sot thërreth kryesinë, ja vendimet që do merren

shprehja