24.4 C
Skopje
October 20, 2019
Informacione Vendi

Zekiri: Ja çfarë na tha Edi Rama për Albin Kurtin

Muhamet Zekiri
Urime qyretareve te Kosoves te cilet demonstruan pjekuri te larte ne zgjedhjet e 6 tetorit.
Urime LVV dhe Albin Kurtit per fitoren ne keto zgjedhje si dhe LDK-se per rezultatin e arritur.
Sukses ne qeverisjen e Kosoves Albin!!!

P.S askujt mos ti shkoj mendja te ve bast ndonjeher me kryeministrin e Shqiperise Edi Rama
Me 5 prill 2018 nje nje drek qe kishim ne kryeministri ne Tirane bashke me disa kolege deputet te se majtes europiane tha: “ Ne fund te 2019 Albini do jete kryeminister i Kosoves”!!!

Artikuj të ngajshëm

Ziadin Sela: Shkojmë në zgjedhje, na priftë e mbara

shprehja

INA: Zaev largohet, Qeveri teknike 100 ditëshe, zgjedhjet më 12 prill

shprehja

Pendarovski: Ja përse kam ftuar këtë format të liderëve, dy maqedonas dhe pesë shqiptarë

shprehja