November 29, 2021
Portali Shprehja

Zeqirija Ibrahimi i Alternativës mohon zërat për hyrje në qeveri

Pas prononcimit të deputetit Skender Rexhepi se Alternativa në parim është pro hyrjes në Qeveri, sekretari për mardhënie me publikun nga kjo parti, Zeqirija Ibrahimi ka dalur me një reagim në rrjetin social Facebook.

AlternAtivA ka zëdhënës të saj, ka Sekretar për Marrëdhënie me Publikun dhe ka organe të saj.

Tact Watches

Deri tash nuk ka asnjë qëndrim zyrtar partiak për pjesëmarrje në qeveri.

Gjithçka që thuhet tjetër është qëndrim ose dëshirë personale”, shkruan Zeqirija Ibrahimi.

Të Ngjajshme

Në Spitalin “Pirogov” ka mbetur vetëm një person nga të lënduarit në aksidentin në Bullgari

admin

Keqpërdori pozitën zyrtare, arrestohet 40-vjeçarja nga Struga

admin

(VIDEO) Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, pjesa e Maqedonisë së Veriut as që ka nisur

admin

Leave a Comment