5.7 C
Skopje
December 11, 2019
BLUE

Zeynep nuk njihet, ja sa ka rënë në peshë pas serialit

Hazal Filiz i është përkushtuar plotësisht karrierës së saj televizive.

Ajo tanimë është bërë imazh i shumë reklamave në Turqi.

Jeni mësuar ta shihni në rolin që më shumti i solli famë, atë të Zeynep.

Mirëpo, Hazall duket krejtësisht ndryshe në realitet.

Mirëpo, Hazall duket krejtësisht ndryshe në realitet.

Artikuj të ngajshëm

Festë në familjen e Ramiz Lladrovcit

shprehja

Një nuse si e Emal Fejzullahut, këto veshje të saj kanê vleren e mijëra eurove!

shprehja

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë

shprehja